Toolbox
Academiejaar:
Organisatie:
Periode:


Kalender
September 2013
Dinsdag
17
Technica
Praesidiummid-week
11u00
La Rosiere
Woensdag
18
Technica
Praesidiummid-week
1u00
La Rosiere
Donderdag
19
Technica
Praesidiummid-week
1u00
La Rosiere
Vrijdag
20
Technica
Onthaalmoment
8u30
IWT
 
 
 
BSK
35-urenlustrumoverdrachtscantus
20u00
BOJ
Dinsdag
24
Technica
Onthaalmoment
11u30
IWT
Donderdag
26
Br(ik
Brussel Brost
15u00
Akenkaai 1
Maandag
30
Technica
Tour du Bruxelles
12u40
Brussel
Oktober 2013
Woensdag
2
StuvoEhb
12u40
IWT
Donderdag
3
B.S.K.
Campus Tour
22u00
You Nightclub
Woensdag
9
Technica
Intitiatiecantus (formely known as Voordoop)
17u00
IWT
Donderdag
10
Jetse Kringen
Openingsfuif
22u00
BOJ
Zaterdag
12
Oud-BSK
Cantus
20u00
BOJ
Maandag
14
Technica
Doop
12u40
IWT
 
 
 
Commina
Bierkoning & Schachtenverkoop
18u00
Bloemenhofplein & Lava
Dinsdag
15
Vilvordia
Schachtentocht
16u00
Brussel
 
 
 
Normalia
Initiatiecantus
20u00
BOJ
Donderdag
17
Manu Juvanta
Initiatiecantus
20u00
Nog te bepalen
 
 
 
Polytechnic / Omega
Commando TD
23u00
Fuse
Maandag
21
Manu Juvanta
Doop
18u00
Nog te bepalen
Dinsdag
22
Vilvordia
Doop
18u00
Doopterrein Jette
Woensdag
23
Normalia
Doop
18u00
Nog te bepalen
Donderdag
24
Commin@
Doop
18u00
Centrum Brussel
 
 
 
Jetse Kringen
Doopfuif
22u00
Nog te bepalen
Dinsdag
29
Technica
Cantus
20u00
BOJ
Donderdag
31
Moeder Gevaar
Halloween TD
22u00
BOJ
November 2013
Maandag
4
Vilvordia
initiatiecantus + schachtenverkoop
20u00
BOJ
Woensdag
6
Manu Juvanta
Biekoning(in)
20u00
Nog te bepalen
Donderdag
7
Popo
Cantus Bleus
20u00
BOJ
Zaterdag
9
Zennevallei
Doop cantus
18u00
BOJ
Donderdag
14
Polytechnic
Kroegencross
17u00
Grote Markt
Dinsdag
19
Moeder Gevaar
Pré St-V TD
20u00
Nog te bepalen
Woensdag
20
Technica
Pré St-V Cantus
8u30
BOJ
 
 
 
Technica
Après St-V TD
21u00
BOJ
Dinsdag
26
FK
Cantus
20u00
BOJ
 
 
 
Manu
Cantusklas
20u00
Tempus, Jette
Woensdag
27
GK
TD
22u00
BOJ
Donderdag
28
Normalia
Cantus
20u00
BOJ
December 2013
Maandag
2
Commin@
EurodealTd
22u00
BOJ
Dinsdag
3
Manu
Cantusklas
20u00
Campus Etterbeek
Woensdag
4
FK
TD
22u00
BOJ
Vrijdag
6
Technica
Sint op IWT
9u00
IWT
Maandag
9
Technica
Technica Goes Kerstmarkt
18u30
Kerstmarkt Brussel
Woensdag
11
GK
Cantus
20u00
BOJ
Donderdag
12
Technica
BarcodeTD 2.0
22u00
BOJ
Zaterdag
14
't Vat
Krambambouli Cantus
19u30
BSG
Woensdag
18
Normalia
KerstTD
22u00
BOJ
Februari 2014
Dinsdag
11
't Vat
Schachtenverkoop
21u00
BOJ
Woensdag
12
GK
HeropeningsTD
21u00
BOJ
 
 
 
FK
TD
22u00
BOJ
Donderdag
13
Vilvordia
Upperdare
18u30
Link
 
 
 
Commin@
Back to the Ninties Cantus
21u00
BOJ
Dinsdag
18
MJ
TD d'Amour
22u00
BOJ
Donderdag
20
BSK
Battle of the Kringen
20u00
BOJ
Vrijdag
21
Omega
Galabal Omega-ISTI
22u00
 
Zaterdag
22
Zennevalei
Cantus
20u00
BOJ
Dinsdag
25
FK
Cantus
20u00
BOJ
Woensdag
26
Popo
Cantus Karaoké
4u04
Bruxelles (hehe)
 
 
 
GK
Cantus
20u00
BOJ
Donderdag
27
KEPS
Energy TD
22u00
BSG
Vrijdag
28
Technica
Lustrumreceptie
18u00
Tempus
Maart 2014
Maandag
3
Technica
Lust-Rum-Cantus
20u00
BOJ
Dinsdag
4
H.O.T.
Tequila TD
22u00
Kafka
Woensdag
5
Iverto
Eetavond
18u00
Parenthese
Donderdag
6
Popo
Cantus
20u00
 
Vrijdag
7
BSK & 't Vat
Galabal
19u00
Kasteel Gravenhof
Dinsdag
11
GK
Cantus
20u00
BOJ
Donderdag
13
MJ & GK
Medical TD
21u00
BOJ
Vrijdag
14
Technica
Technicaweekend
18u00
Aywaille
 
 
 
Iverto
Proseniorencantus
20u00
BSG
Zaterdag
15
Technica
Technicaweekend
 
Aywaille
Zondag
16
Technica
Technicaweekend
 
Aywaille
Maandag
17
Moeder Gevaar
Spelavond
20u00
BOJ
Dinsdag
18
FK
Cantus
20u00
BOJ
Woensdag
19
't Vat
Heliumcantus
21u00
BOJ
Donderdag
20
Commin@ & Omega
One Shot One Kill TD
19u00
Kafka
Vrijdag
21
Technica
Ouwe Zakkencantus
20u00
BOJ
Zaterdag
22
Vilvordia
Bierproeffestival
11u00
Link
Maandag
24
Vilvordia
Studio 100 Cantus
20u00
BOJ
Dinsdag
25
BSK & KVHV
BSK meets KVHV
20u00
Kafka
Woensdag
26
GK
TD
21u00
BOJ
Donderdag
27
BSK
Bierkeizer/Zatste Kring
20u00
BOJ
Vrijdag
28
MJ
Prosenioren-cantus
20u00
BOJ
Maandag
31
Normalia
Hapjes-cantus
20u00
BOJ
April 2014
Dinsdag
1
BSK & MG
Harry Potter Cantus
20u00
BOJ
Donderdag
3
Technica & Iverto
STD
22u00
BOJ
Vrijdag
4
Departement D&T EhB
EHACKB
12u40
Campus Kaai
 
 
 
't Vat
Lustrumreceptie/”In mijnen tijd…” cantus
20u00
BOJ
Donderdag
10
Popo & Omega
TD Pré-SKI KARAOKE
20u00
The Corner
Zondag
20
Technica
DC Cantus
20u00
BOJ
Maandag
21
Technica
F*ck the Bunny TD
22u00
BOJ
Dinsdag
22
BSG - ACE
Cantus Bruxellensis (massacantus)
18u00
Akenkaai
Woensdag
23
PK & WK
Wetenschapsquiz
18u00
Nelson Mandela
 
 
 
GK
Lumberjack-TD
22u00
BOJ
Donderdag
24
MJ
Ontgroeningscantus
20u00
BOJ
Vrijdag
25
't Vat & Normali
Casinoavond
20u00
n.t.b.
Maandag
28
Manu
Cantusklas
19u00
Campus Etterbeek
Dinsdag
29
Commin@
Overdrachtscantus
20u00
BOJ
Woensdag
30
Vilvordia
Pizza Party
18u00
Link
 
 
 
Normalia
Poeperkesfuif
22u00
BOJ
Mei 2014
Donderdag
1
't Vat
Gallische Cantus
20u00
BOJ
Vrijdag
2
Technica
Galabal
18u00
Fou Rire
Maandag
5
Technica
AV
18u00
IWT
 
 
 
Moeder Gevaar & Vilv
Coyote Ugly TD
22u00
BOJ
Dinsdag
6
Vilvordia
Quiz
20u00
Link
Woensdag
7
Technica
Stemming
12u30
IWT
 
 
 
Manu
Cantusklas
20u30
BOJ
Vrijdag
9
Omega
TD Elections
22u00
BOJ
Zaterdag
10
Technica
Overdrachtscantus
19u00
BSG
 
 
 
Vilvordia
Oude zakkencantus
20u00
BOJ
Maandag
12
Iverto
Overdracht
20u00
BOJ
Donderdag
15
Technica
Crashcantus
20u00
BOJ
Zaterdag
17
OBSK
Granny Awards
20u00
BOJ
Woensdag
21
BSK
Gouden BSK'ers
20u00
BOJ
Donderdag
22
Normalia
Overdrachtscantus
20u00
BOJ
Vrijdag
23
MJ
Galabal
19u00
Rik Hannon
Woensdag
28
Vilvordia
JaëgerbombTD
22u00
BOJ
Juni 2014
Vrijdag
20
OBSK
Weekend
18u00
 
Zondag
22
Polytechnic
Barbecue
1u00
Wappers (Dicht aan KMS)
Maandag
23
Manu Juvanta
MJ Café
11u00
PEDA
Dinsdag
24
Commin@
Caféavond
20u00
Café Lava
Woensdag
25
Manu Juvanta
Overdrachtscantus
20u00
Garage van de EhB campus Jette
Donderdag
26
Omega, CSL
Sauseasse Sex & Sun
12u00
Jubelpark
Vrijdag
27
Technica
Sporttoernooien
10u30
Campus Kaai
Juli 2014
Maandag
21
Technica
Jubelparkcantus
16u00
Uhum